O NÁS

Projekty pro všechny

Veškeré služby poskytuji, jak soukromým investorům a developerům, tak i firmám a státním institucím po celé České republice. 

Spolupráce s klienty

Upřednostňuji individuální návrh domu navržený přímo na míru investorům, nebo budoucím uživatelům.

Podrobná dokumentace

Na základě poptávky provádím projektové a předprojektové přípravy a architektonické studie investičních záměrů, zastavovací studie území pro výstavbu RD, projekty pro územní řízení, zhotovení kompletních dokumentací staveb pro stavební povolení i prováděcí dokumentace pro zhotovení stavby a výběr dodavatele. 

Zkušenosti

Těžištěm mojí práce jsou individuální návrhy a projekty rodinných a bytových domů a rezidenčních komplexů, návrhy a projekty parcelací a síťování pozemků ZTV, projekty občanské vybavenosti (čerpací stanice, prodejny potravin obchodních řetězců, školky a školy, hotely a penziony) a projekty průmyslových zón.
 

 

3D Vizualizace

Jsem schopen na Vaše přání zajistit i profesionální vizualizaci projektu.

Buďte si jisti svou volbou.

Moji táborskou projekční firmu jsem založil již v roce 1990 jako fyzická osoba a není zapsána v obchodním rejstříku.

Těžištěm mojí práce jsou individuální návrhy a projekty rodinných a bytových domů a rezidenčních komplexů, návrhy a projekty parcelací a síťování pozemků ZTV, projekty občanské vybavenosti (čerpací stanice, prodejny potravin obchodních řetězců, školky a školy, hotely a penziony) a projekty průmyslových zón.

U projektů rodinných domů upřednostňuji individuální návrh domu navržený přímo na míru investora, nebo budoucího uživatele.

To je ten obrovský rozdíl oproti unifikovaným katalogovým projektům, kde jste nuceni přijímat různé kompromisy, bez konzultace s projektantem. Investor koupí levný projekt z katalogu, jehož cena je v ceně celé stavby pouhé 1%, oproti upřednostnění kvalitní předprojektové přípravy a zapomíná, že dům bude užívat pak celý život a kolikrát budou případné změny dispozice již nemožné.

Nabízím Vám řešení:

Po první nezávazné konzultaci zdarma, zjištění životních potřeb, představ o bydlení budoucího uživatele domu a obeznámení se s pozemkem, Vám na míru připravím studii domu, která Vám zohlední Vaše potřeby, Váš životní styl, koníčky, zájmy dětí, kontakt s prarodiči, orientaci domu na sousedy, výhledy do krajiny, případně odhlučnění fasád od případného zvýšeného okolního hluku.

Na základě mých dlouholetých zkušeností a zpětné vazby mých klientů jsem schopen Vám nabídnout konzultaci nad Vaším vybranými katalogovými projekty a upozornit Vás na jejich časté nedostatky, případně Vám zajistit nápravu.

Investorům bytových domů, obytných komplexů, developerům občanské vybavenosti a průmyslových zón z řad firem nabízím počáteční projednání investičního záměru na obci, městě či magistrátu a zjištění podmínek pro výstavbu od orgánů státní správy a správců sítí.

Na základě poptávky provádím projektové a předprojektové přípravy a architektonické studie investičních záměrů v lokalitách schválených ÚP, zastavovací studie území pro výstavbu RD, projekty pro územní řízení, zhotovení kompletních dokumentací staveb pro stavební povolení i prováděcí dokumentace pro zhotovení stavby a výběr dodavatele.

Zhotovuji též dílčí stavební dokumentaci staveb velkých investičních celků pro velké architektonické ateliery, demoliční plány a pasportizace staveb.

Na svých projektovaných stavbách zajišťuji i kompletní inženýrskou činnost a zajišťuji též pro všechny developery vyřízení a vydání územního rozhodnutí a vydání stavebního povolení po celé ČR včetně doložky právní moci.

Pro zrychlení stavebního řízení Vám vypracuji na míru Veřejnoprávní smlouvu dle ustanovení §78, §78 a §116 stavebního zákona č. 183/2006 Sb., která výrazně zkrátí termíny stavebního řízení.

Tyto veškeré služby poskytuji, jak soukromým investorům, tak firmám, státním institucím i developerům po celé České republice.

Ing. René Skalický

Tábor 390 03

+420 608 171  729

Vytvořte si webové stránky zdarma!